czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1296

Akcja "Bezpieczne ferie"

18 stycznia na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się akcja "Bezpieczne ferie 2016", która potrwa do 29 lutego. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku zimowego.

Akcja bezpieczne ferie


Na potrzeby akcji uruchomiono całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze 32/20-77-077, na którą można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące zagrożeń i nieprawidłowości w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych.

Informacje dotyczące koordynatorów akcji, miejsc kontroli autokarów przed wyjazdem na wypoczynek oraz zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku znajdują się na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego: www.katowice.uw.gov.pl/wdzbizk/Bezpieczne_Ferie_2016.html

Dodatkowo na stronie internetowej www.wypoczynek.men.gov.pl dostępna jest ogólnopolska baza zgłoszonego wypoczynku dzieci i młodzieży, za pomocą której można uzyskać informacje dotyczące organizatora i miejsca wypoczynku.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.