Reklama

Wiadomości

  • 2 lutego 2016
  • wyświetleń: 4410

Chuligani uszkodzili auto i radiowóz

Informacje przekazane przez świadka przyczyniły się do zatrzymania 20-letniej kobiety i jej o 2 lata starszego wspólnika, którzy zdewastowali zaparkowany na ulicy samochód. Nietrzeźwa i agresywna para odpowie nie tylko za zniszczenie cudzego mienia, ale także za napaść na interweniujących policjantów, za co grozi im do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na czechowickiej ul. Traugutta, gdzie pijana para dawała upust swojej agresji, kopiąc w karoserię Renaulta. Mężczyzna, który zauważył wandali natychmiast zaalarmował policjantów. Chwilę później chuligani zostali zatrzymani przez policjantów z miejscowego komisariatu.

Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 0,8 do 1 promila alkoholu. Widok umundurowanych stróżów prawa tylko spotęgował ich agresję. Zatrzymani zaatakowali policjantów. Szarpali się, wyrywali i chcieli uciec. Zwracali się do policjantów wulgarnymi słowami. W czasie konwoju do aresztu uszkodzili wnętrze radiowozu, wyłamując płytę zabezpieczającą i siedzenie.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi, usłyszeli zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.