Reklama

Wiadomości

  • 2 lutego 2016
  • 21 lutego 2016
  • wyświetleń: 7148

Dietetyczne Starcie w TKKG - zdjęcia

W piątek na terenie MOSiRu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymał się "Pociąg do stacji Forma" - autorski projekt Elżbiety Zarębskiej. Na tym przystanku swoich racji i przekonań dotyczących diety bronili czterej dietetycy z różnych dziedzin żywienia.

Dietetyczne Starcie w TKKG - 19.02.2016 · fot. Elżbieta Zarębska


W "Dietetycznym Starciu" wzięli udział Arkadiusz Dec, Sabina Bała, Daria Zinkiewicz i Kinga Szczęsny. Podczas imprezy można było wykonać bezpłatne badania, które przeprowadziło Laboratorium Analityczne Quicklab . W trakcie trwania imprezy była także możliwość konsultacji dietetycznej oraz analizy składu ciała.

Jak mówi Elżbieta Zarębska - założeniem "Dietetycznego Starcia" było pokazanie różnego spojrzenia na problem nadwagi i otyłości z uwzględnieniem sposobu jego leczenia, temat - zespół metaboliczny oraz chorób współistniejących z zespołem metabolicznym. - Bardzo dziękuję firmie Quicklab za wykonanie badań, jednocześnie informuję że możliwość odbioru wyników będzie na siłowni Fitness Park. Dziękuję wszystkim osobą które wzięły udział w imprezie - dodaje pomysłodawczyni "Pociągu do stacji Forma".

ups / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj