Wiadomości

  • 7 lutego 2016
  • 27 lutego 2016
  • wyświetleń: 6240

Dofinansowanie do źródeł ciepła

W najbliższym czasie Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach chciałby uruchomić dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła. Zanim jednak zostanie przygotowany zakres możliwego pozyskania środków przez mieszkańców, przygotowano specjalną ankietę.

Burmistrz zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice o wypełnienie ankiety dotyczącej wymiany źródeł ciepła, a w rezultacie poprawy jakości powietrza na terenie gminy. Jak czytamy w komunikacie, zebrane informacje pozwolą na podjęcie działań związanych z uruchomieniem dofinansowania na realizację wskazanych inwestycji.

Wypełnioną ankietę (dostępna poniżej) należy zwrócić do Urzędu (Biuro Podawcze Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1 - lub w wersji elektronicznej na adres os@um.czechowice-dziedzice.pl) w terminie do 31 marca 2016 roku.

Do pobrania:

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.