Reklama

Wiadomości

  • 13 lutego 2016
  • 29 marca 2016
  • wyświetleń: 5440

Nabór do publicznych przedszkoli

Za nami:

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola po raz pierwszy, a także ci, którzy chcą zmienić dotychczasowe przedszkole dla swojego dziecka, będą mogli ubiegać się o przyjęcie potomka do wybranego oddziału od 1 do 31 marca.

przedszkole, dzieci
W marcu rusza rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2016/17.


Rejestracja będzie prowadzona elektronicznie za pomocą specjalnie utworzonej strony: http://zapisy.ppczechowice.pl. Zamieszczony tam będzie formularz zgłoszeniowy oraz informator zawierający ofertę wszystkich publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych znajdujących się w naszej gminie, a także regulamin rekrutacji.

Każdy rodzic może wybrać maksymalnie trzy przedszkola lub oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych - pierwszego, drugiego i trzeciego wyboru. Osoby, które nie posiadają dostępu do Internetu powinny w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru pobrać kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola, wypełnić ją i złożyć w placówce pierwszego wyboru, która wprowadzi dane do systemu elektronicznego rejestru.

Ogłoszenie o rekrutacji do przedszkoli publicznych

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.