Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2016
  • wyświetleń: 3529

Strzelał z wiatrówki do ptaków

Informacje przekazane przez świadków przyczyniły się do zatrzymania 32-latka, który strzelał z wiatrówki do ptaków. "Snajper" postrzelił gawrona. Ranny ptak trafił do schroniska dla zwierząt, a sprawca usłyszał zarzuty. Grozi mu do 2 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na czechowickiej ul. Słowackiego. Policjanci z miejscowego komisariatu otrzymali informację, z której wynikało, że w niewielkim parku mężczyzna urządził sobie polowanie na ptaki. Mundurowi zatrzymali 32-latka i zabezpieczyli posiadaną przez niego wiatrówkę.

Okazało się, że sprawca postrzelił gawrona. Ranny ptak trafił do bielskiego schroniska dla zwierząt. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 2 lat więzienia. Zabezpieczona broń poddana zostanie szczegółowym badaniom laboratoryjnym w celu ustalenia, czy zatrzymany mógł ją posiadać bez zezwolenia.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.