Wiadomości

  • 18 lutego 2016
  • 28 lutego 2016
  • wyświetleń: 3130

Zbiórka książek i gier dla dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach w ramach akcji "Biblioteka-Dzieciom" organizuje zbiórkę książek i gier planszowych dla dzieci i młodzieży przebywających w szpitalach i placówkach opiekuńczych.

książka, ksiega, biblioteka, wolumin, literatura
Zbiórka książek i gier dla dzieci. · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Zbieramy książki i gry planszowe dla dzieci w placówkach opiekuńczych oraz szpitalach dziecięcych.. Zawozimy je tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Małym pacjentom trudno jest zmagać się z chorobą, tęsknotą z daleka od domu. Książki, gry planszowe pomagają wypełnić trudny czas leczenia i rozłąki. Odrywają myśli od trudnej rzeczywistości.

Książki oraz gry można przynosić w godzinach pracy biblioteki do Oddziału dla Dzieci przy ul. Niepodległości 32/34 w Czechowicach-Dziedzicach.

Do tej pory 183 książki trafiły do Centrum Pediatrii w Sosnowcu, Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu, Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej oraz rodziny zastępczej w Dankowicach i Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj