Wiadomości

  • 22 lutego 2016
  • 28 lutego 2016
  • wyświetleń: 5854

Pikieta antyaborcyjna w Czechowicach

W czwartek w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna. Kilku protestujących zebrało się na deptaku przy rondzie Solidarności.

Pikieta antyaborcyjna w Czechowicach - 25.02.2016 · fot. facebook.com/fundacjapro.czechowicedziedzice/


- Każdego roku w polskich szpitalach zabija się około tysiąca niewinnych dzieci. Człowieka się nie zabija. Przyjdź na pikietę, aby zaprotestować przeciwko odbieraniu życia niewinnym dzieciom - zachęcali do udziału organizatorzy - Fundacja PRO - prawo do życia: Czechowice-Dziedzice‎. Jak dodają, ponad 95% aborcji w Polsce odbywa się w późnym okresie prenatalnym życia dziecka, czyli w okresie, kiedy ma już rozwinięty układ nerwowy.

- Pikiety pokazujące zdjęcia dzieci po aborcji zmieniają świadomość ludzi. Wiele osób przyznaje, że nie miało pojęcia, jak to wygląda, a teraz wiedzą, że aborcja jest zła. Niedługo wystartuje ogólnopolska zbiórka podpisów przeciwko aborcji - zapraszamy Cię do włączenia się w działalność czechowickiej komórki Fundacji Pro-Prawo do Życia już teraz - mówią organizatorzy.

ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.