Wiadomości

  • 26 lutego 2016
  • 28 lutego 2016
  • wyświetleń: 5927

Gmina sprzedaje działkę po boisku

Gmina Czechowice-Dziedzice wystawiła na sprzedaż sporą działkę po boisku piłkarskim, zlokalizowaną w Ligocie w pobliżu skrzyżowania ulic Wapienickiej i Bielskiej. Przetarg odbędzie się 29 kwietnia.

Ligota, boisko
Teren boiska w Ligocie został wystawiony na sprzedaż. · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Działka oznaczona numerem 41/23 ma powierzchnię 0,6950 ha. Znajduje się w sąsiedztwie Ochotniczej Straży Pożarnej. To teren po boisku, na którym swoje mecze rozgrywała piłkarska drużyna LKS Ligota.

Nieruchomość jest niezabudowana i w przeważającej części ogrodzona metalową siatką. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Wapienickiej. Przez działkę przebiega sieć wodociągowa oraz napowietrzna linia energetyczna.

Lokalizacja nieruchomości:Zgodnie z ustaleniami obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenach zabudowy mieszkaniowo-usługowej i przeznacza się ją do sprzedaży w celu zagospodarowania zgodnie z planem.

Teren boiska można będzie teraz kupić za co najmniej 492 tysiące złotych. Przetarg odbędzie się 29 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.