czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 lutego 2016
  • 4 marca 2016
  • wyświetleń: 2589

Mammobus przyjedzie do Czechowic

Za nami:

W najbliższy piątek i poniedziałek (4, 7 marca) w Czechowicach-Dziedzicach odbędą się bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Narodowego Funduszu Zdrowia.

Mammobus będzie ustawiony przy ulicy Sienkiewicza 8 (NZOZ Ubezpieczalnia). Z bezpłatnego badania będą mogły skorzystać wszystkie kobiety urodzone w latach 1947 do 1966, które nie miały wykonanego badania mammograficznego w ostatnich dwóch latach.

Organizatorzy akcji zachęcają do udziału i przypominają, że tylko systematycznie wykonywana mammografia zapewnia wczesne wykrycie zmian w piersiach i umożliwia podjęcie skutecznego leczenia. Badanie trwa kilka minut, a może zależeć od niego całe życie.

Zainteresowanie panie obowiązuje wcześniejsza rejestracja: osobista w NZOZ Ubezpieczalnia lub telefoniczna pod numerami 32 215-24-73 lub 32 215-32-41. Rejestrując się nalezy podać numer PESEL oraz numer swojego telefonu. Na badanie należy zgłosić się z dowodem osobistym. W dniach pracy mammobusu możliwa jest rejestracja bezpośrednio w mammobusie.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.