Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2016
  • 1 marca 2016
  • wyświetleń: 3998

Mistah Lego promuje gminę na płycie

Utwór "Welcome", promujący gminę Czechowice-Dziedzice, otwiera pierwszą, wydaną właśnie płytę grupy Mistah Lego. W niedzielę 21 lutego EP (minialbum) "Big Things" miał swoja premierę w Programie Czwartym Polskiego RadiaMistah Lego to grupa grająca muzykę w stylu reagge. Jej założyciel i wokalista Michał Legler pochodzi z Czechowic-Dziedzic. W ubiegłym roku grupa nagrała piosenkę i klip promujący gminę Czechowice-Dziedzice. Jej premiera miała miejsce w czerwcu, w czasie miejskiej imprezy "Zapaleńcy" - Aktywny Dzień Dziecka. Mistah Lego zagrali wówczas koncert.

Mistah Lego
Mistah Lego · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Minialbum "Big Things" zadebiutował 19 lutego na portalach streamingowych. Dwa dni później, zawierający 7 utworów krążek, miał swoją premierę radiową w "Czwórce". Płytę otwiera promujący Czechowice-Dziedzice utwór "Welcome". Nagrano go tam w nowej, pełniejszej aranżacji.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.