Wiadomości

  • 1 marca 2016
  • 22 marca 2016
  • wyświetleń: 12230

Boot Camp na boisku LO - zdjęcia

Autorski projekt Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma" zatrzymał się w czwartek (17 marca) o godzinie 18.00 na kolejnej stacji. Tym razem uczestnicy spotkali się na boisku Orlik przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie, gdzie odbył się Boot Camp czyli trening funkcjonalny w terenie. Trening poprowadziła Elżbieta Zarębska i Paweł Salamon.

Boot Camp na boisku LO · fot. Elżbieta Zarębska


Wcześniej o godz. 13.00 specjalnie dla gimnazjalistów, licealistów oraz nauczycieli z LO Marii Skłodowskiej-Curie Elżbieta Zarębska poprowadziła Boot Camp.Elżbieta Zarębska dziękuję wszystkim, którzy w dniu wczorajszym uczestniczyli w organizowanych przez nią treningach, zarówno młodzieży szkolnej jak i dorosłym. Szczególne podziękowania kieruje do dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej za udostępnienie nam Boiska Orlik oraz do Bożeny Cwetler za pomoc w organizacji treningu.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj