czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2016
  • wyświetleń: 2439

Bezpłatny odbiór elektrośmieci

Za nami:

W parafii św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach trwa akcja zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zepsuty lub nieużywany sprzęty AGD, RTV, komputery, drukarki, telefony, monitory itp. można zostawiać na parkingu przed kancelarią parafialną przy kościele św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach.

- Akcja jest świadectwem troski o środowisko naturalne, do której zachęca papież Franciszek. Stanowi także wyraz wdzięczności za beatyfikację o. Michała Tomaszka. Zużyty sprzęt prosimy złożyć na parkingu przed kancelarią parafialną najpóźniej do 3 marca - informują księża z parafii św. Andrzeja Boboli.

Pieniądze pozyskane z akcji będą przekazane dla misjonarzy wywodzących się z diecezji bielsko-żywiceckiej: ks. Sławomira Zadorę i ks. Roberta Szczotkę (pracujących w Hampa, Diecezja San Bernando w Chile), Gabrielę Filonowicz (Iquitos, Peru), Agatę Kamińską (San Ramon, Boliwia) oraz Zofię Kusy (Brazylia).

wak / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.