czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2016
  • wyświetleń: 5229

Zaatakowała i okradła 12-latkę!

Czechowiccy policjanci zatrzymali 34-letnią mieszkankę tego miasta, która zaatakowała na ulicy 12-latkę, pobiła ją i okradła. Zatrzymana usłyszała już zarzuty. Grozi jej do 12 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Kochanowskiego, gdzie pijana kobieta zaatakowała dziewczynkę. Uderzyła ją w twarz, kopnęła w brzuch i skradła gotówkę oraz 2 butelki z napojami. Policjanci, na podstawie rysopisu napastniczki przekazanego im przez pokrzywdzoną, szybko wytypowali czechowiczankę, która mogła mieć związek z tym przestępstwem. Chwilę później zatrzymali 34-latkę.

Badanie stanu jej trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymana usłyszała zarzuty. Wczoraj prokurator zastosował wobec niej policyjny dozór. Zakazał jej też zbliżania się do ofiary i jakiegokolwiek z nią kontaktowania. Za rozbój zatrzymanej grozi teraz do 12 lat więzienia.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.