czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2016
  • wyświetleń: 5303

Nowe atrakcje w WakeParku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wakepark" podaj

Otwarty w zeszłym roku WakePark w Goczałkowicach-Zdroju przygotowuje się do nowego sezonu. Właśnie trwają race nad nowymi atrakcjami.

WakePark Goczałkowice-Zdrój
WakePark Goczałkowice-Zdrój dysponuje dwoma torami do wakeboardinguj · fot. fanpage WakePark Goczałkowice-Zdrój


WakePark na stawie Maciek posiada dwa rodzaje wyciągów o długości 180 i 200 metrów z przeszkodami. W tym sezonie zostaną dodane trzy kolejne przeszkody (duży kicker, pipe oraz funbox), które urozmaicą trasę. To jednak nie wszystko. Powstanie także nowy tor do skimboardu, a przy ośrodku pojawi się piaszczysta plaża.

Loading...


Z bardziej praktycznych rzeczy, które będą służyć klientom WakeParku, można wymienić m.in. zadaszoną przebieralnię, prysznic, stojaki na rowery i zamykane szafki. Uruchomiony zostanie tez sklep ze sprzętem do wakeboardingu.

wakepark, bar, maciek
Bar w WakePark Goczałkowice-Zdrój · fot. pless.pl


W barze z kolei możemy liczyć na nowe menu oraz liczne imprezy, które już na stałe wpisały się w działalność goczałkowickiego WakeParku. Całość dopełni kamera internetowe, dzięki której na bieżąco będziemy mogli obserwować co dzieje się na terenie ośrodka.

Loading...

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.