Wiadomości

  • 15 marca 2016
  • 16 marca 2016
  • wyświetleń: 5213

Palił trawkę, po czym wsiadł za kółko

Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który przewoził uszkodzoną mazdą 4-miesięcznego synka. Mundurowi odnaleźli w pojeździe marihuanę. Zatrzymany przyznał się do zażywania środków odurzających. Nie posiadał uprawnień do kierowania, ani też dokumentów pojazdu.

Wieczorem w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Kaniowskiej, patrol z drogówki zauważył Mazdę z wybitą tylną szybą w drzwiach. Policjanci zatrzymali kierującego, który w uszkodzonym i wychłodzonym pojeździe przewoził 4-miesięcznego synka. W jego samochodzie policjanci odnaleźli kilka gramów marihuany. 22-latek został poddany badaniu na zawartość narkotyków. Pobrano od niego także krew do dalszej analizy.

Sprawca przyznał, iż godzinę wcześniej zażywał środki odurzające. Nie posiadał prawa jazdy, ani też dokumentów samochodu. Jego syn został oddany pod opiekę krewnych, natomiast sprawca trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat za kratami.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.