Wiadomości

  • 18 marca 2016
  • wyświetleń: 3650

Podróże z PG3: Berlin i Tropical Island

W piątek, 11 marca o godzinie 2.00 ze Stadionu MOSiR wyjechał bus z 69-osobową grupą z Gimnazjum nr 3 do Berlina.

Podróże z PG3 - Berlin i Tropical Island - 11.03.2016 · fot. Publiczne Gimnazjum nr 3


Granicę Niemiec z Polską wycieczka przekroczyła około godziny 7.00 rano. Oprócz Bramy Branderburskiej i Muzeum Techniki udało nam się zobaczyć Mur Berliński, który zaskoczył swoim wyglądem niemal wszystkich, a także salę koncertową Mercedes Benz Area, Alexanderplatz, Wieżę Telewizyjną, Katedrę Berlińską, Katedrę Francuską, Reichstag, i wiele innych ciekawych miejsc, i nawet śmiesznych rzeczy, jak np. 3-metrową żyrafę z klocków lego. Na sam koniec wycieczki mieliśmy przyjemność odpocząć w ekskluzywnym i bardzo nietypowym AquaParku-TROPICAL ISLAND.

Podczas powrotu zatrzymaliśmy się w McDonaldzie. Zmęczeni i pełni wrażeń dotarliśmy do Czechowic ok. godziny 2.00 w sobotę. Mimo "wykończenia" wycieczka była bardzo ciekawa i na pewno przez długi czas jej nie zapomnimy!.

W imieniu rodziców i uczniów bardzo dziękuję p. Hannie Kamieńskiej-Maniek za zorganizowanie wyjazdu i opiekunom za wsparcie podczas wyjazdu p. Joannie Gazda-Niemczyk, p. Lucynie Paluch, p. Ewie Dobija i p. Małgorzacie Brosz.

Gimnazjum Publiczne nr 3

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.