czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2016
  • wyświetleń: 4104

Znęcał się nad rodzicami

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 44-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoimi rodzicami. Czechowiccy policjanci zatrzymali domowego oprawcę po kolejnej awanturze, którą wszczął z najbliższymi. Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Za przemoc grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

Pijany mężczyzna wszczął awanturę z rodzicami, w czasie której zaatakował matkę i ojca. Pobił ich i niszczył sprzęty domowe. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturnika, który w dalszym ciągu zachowywał się agresywnie i wulgarnie. Obezwładniono go i zakuto w kajdanki. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 2 promili alkoholu.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi, zatrzymany usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Sąd na wniosek śledczych podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. W przeszłości 44-latek był już karany za przemoc wobec rodziców.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.