czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 marca 2016
  • wyświetleń: 3646

Napadli, pobili i okradli

Czechowiccy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy na ulicy zaatakowali 17-latka. Pobili go i skradli mu gotówkę. Policjanci odzyskali skradzione pieniądze. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanych dało wyniki od 1,5 do 2 promili alkoholu. Za rozbój grozi im teraz do 12 lat za kratami.

W poniedziałek wieczorem na czechowickiej ul. Kolejowej, napastnicy zaatakowali nastolatka. Pobili go i skradli mu pieniądze, a następnie rzucili się do ucieczki. Policjanci poszukiwali sprawców. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć trzej młodzi czechowiczanie w wieku od 19 do 26 lat. Chwilę później napastnicy zostali zatrzymani. W czasie ich przeszukania policjanci odnaleźli skradzione pieniądze.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawcy mieli w organizmie do 1,5 do 2 promili alkoholu. We wtorek, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.