czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 marca 2016
  • wyświetleń: 3884

Poszukiwany napadł na czechowiczanina

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 22-letni mężczyzna, który napadł na 58-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic, a następnie pobił go i okradł. Napastnik został zatrzymany przez czechowickich policjantów. Okazało się, że był poszukiwany przez sąd za wcześniejsze czyny, za co został skazany na karę aresztu.

Do zdarzenia doszło wieczorem w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Legionów, gdzie młody mężczyzna zaatakował mieszkańca tego miasta. Pobił go i okradł. Jego łupem padł portfel, a wraz z nim dokumenty i 400 zł. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci poszukiwali sprawcy. Chwilę później napastnik został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Okazało się, że 22-latek w przeszłości wchodził już w konflikty z prawem i był poszukiwany przez sąd, gdyż nie stawił się w wyznaczonym terminie w areszcie w celu odbycia zasądzonej kary. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty i został przewieziony do aresztu. Za rozbój grozi mu dodatkowe 12 lat za kratami.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.