czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 stycznia 2006
  • wyświetleń: 1255

Służba kandydacka w Policji

Służba kandydacka w Policji
fot. internet


Jest szansa na pracę i jednocześnie na odrobienie wojska. Prowadzony jest bowiem nabór do służby kandydackiej w Policji. Kandydaci poszukiwani są m.in. do Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku Białej.

Niestety trzeba spełnić wskazane wymagania, a są nimi: wiek do 24 lat, wykształcenie średnie, miejsce zameldowania na pobyt stały na terenie województwa śląskiego, nieuregulowany stosunek do służby wojskowej, kategoria zdrowia „A” udokumentowana wpisem w książeczce wojskowej, preferowany wzrost co najmniej 175 cm.

Ponadto polskie obywatelstwo plus nieposzlakowana opinia. Kandydat musi być niekarany i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.

Jak podaje bielska Policja przyjęty kandydat będzie otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 420zł. Po zakończeniu służby będzie posiadał uregulowany stosunek do służby wojskowej, a tym samym zyskuje szansą na stałą pracę w Policji.

Osoby zainteresowane moga zgłaszać się do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, ul. Rychlińskiego 17 - I piętro, pokój 126.

A.O. / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.