czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 marca 2016
  • wyświetleń: 1898

Powiat na targach turystycznych

W dniach 18 do 20 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się XXII Targi Turystyczne GLOBalnie 2016. Podczas tegorocznej edycji targów turystycznych nie zabrakło stoiska promującego Beskidy, w tym Powiat Bielski.

Reklama

Powiat Bielski na XXII Targach Turystycznych GLOBalnie - 18-20.03.2016 · fot. Powiat Bielski


Przedstawiciele z Powiatu Bielskiego zachęcali zainteresowane osoby do odwiedzania naszego bogatego w atrakcje oraz zabytki regionu. Dzięki materiałom promocyjnym oraz fachowym informacjom, które tego dnia można było uzyskać na stoisku, każdy mógł dowiedzieć się gdzie można powędrować po szlakach górskich, pojeździć konno czy wybrać się na wycieczkę rowerową oraz kiedy i gdzie najlepiej skorzystać z atrakcji w Szczyrku czy odwiedzić liczne trasy narciarskie.

Oferty kierowano zarówno do klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawy wypoczynek, jak i osób związanych z branżą turystyczną. Stoisko cieszyło się wielkim zainteresowaniem wśród turystów. Pytania odwiedzających dotyczyły m.in. tras rowerowych w regionie, bazy noclegowej oraz zabytków architektury sakralnej.

Wyjątkowa aktywność stoiska śląskiego, na którym wystawiał się Powiat Bielski, doceniona została podczas wieczoru rozstrzygnięcia konkursu na Najciekawsze stoisko podczas targów GLOBalnie. Jury uhonorowało śląskie II miejscem.

Tegoroczne Targi Turystyczne w Katowicach odwiedziło blisko 6 tysięcy zwiedzających. Jest to jedna z największych imprez targowych w naszym kraju.

Oprócz ww. targów, w tym roku walory turystyczne i kulturalne Powiatu Bielskiego promowane były zarówno w kraju, jak i za granicą na: Międzynarodowych Targach Turystycznych "Vakantiebeurs" w Utrechcie (styczeń), Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB 2016 w Berlinie (marzec), Tour Salon - Targi Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu (luty).

Udział w kolejnym tego typu wydarzeniu, planowany jest na kwiecień br. podczas Targów Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie.

aka / czecho.pl
źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.