czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1877

Nowoczesna rozdawała Konstytucję

Tysiąc egzemplarzy Konstytucji rozdali w sobotę członkowie Nowoczesnej w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Żywcu, Cieszynie oraz Ustroniu. Nowoczesna zbierała także podpisy pod petycją adresowaną do rządu o opublikowanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie Trybunału.

Reklama

nowoczesna, konstytucja
Nowoczesna rozdawała Konstytucję - 02.04.2016


- Drugi kwietnia to dzień szczególny, gdyż jest to rocznica uchwalenia obecnie obowiązującej Konstytucji. Niestety coraz częściej zauważamy, że nasi obywatele obawiają się, że demokracja jest zagrożona przez blokowanie pracy Trybunału. Naszą akcją pragniemy przekonać ludzi, by wspierali nas w działaniach mających na celu przymuszenie PiS do ustępstw i wypełniania przez rząd jego konstytucyjnych obowiązków. - mówił wiceprzewodniczący partii w powiecie bielskim Jacek Walewski.

Podobne akcje ugrupowania odbyły się tego dnia na terenie całego kraju. We Wrocławiu wraz z Ryszardem Petru podpisy zbierała także grupa posłów z województwa śląskiego. Nasz region reprezentował poseł Mirosław Suchoń.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.