czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 12619

Znaki Miłosierdzia u św. Barbary

Obraz Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej oraz św. Jana Pawła II nawiedził 6 kwietnia parafię św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Znaki Miłosierdzia u św. Barbary - 06-07.03.2016 · fot. Diecezja Bielsko-Żywiecka


- Korzystajmy z czasu łaski i prośmy o miłosierdzie dla siebie, dla swoich bliskich i całego świata. Potrzebujemy pojednania pomiędzy sobą i z Bogiem. Potrzebujemy pojednania, gdyż w wielu rodzinach nie ma zgody; w wielu sercach obecny jest gniew i złość; w wielu głowach nurtuje myśl o zemście i zdradzie. W tym świętym czasie obecności Cudownego Obrazu módlmy się o uleczenie tego, co złe w sercach naszych i naszych bliskich - zaapelował do wiernych proboszcz czechowickiej parafii ks. Ludwik Duży.

Po uroczystym powitaniu Znaków Miłosierdzia biskup Roman Pindel przewodniczył Mszy św. w czasie której młodzież przystąpiła do sakramentu bierzmowania. Po zakończeniu był czas na indywidualną modlitwę, a wieczorem odbył się jeszcze Eucharystia z udziałem kapłanów pochodzących z parafii oraz tych, którzy tu pracowali.

aka / czecho.pl
źródło: Diecezja Bielsko-Żywiecka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.