czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2709

Lekcja otwarta w klasie sportowej

Lubisz sport? Chcesz zobaczyć, jak wyglądają lekcje w klasie o takim profilu? Weź udział w zajęciach otwartych w Zespole Szkół im. ks. prof. J. Tischnera w Ligocie.

Reklama

Klasa sportowa w Ligocie · fot. ZS w Ligocie


Lekcja otwarta przygotowana jest dla uczniów klas szóstych i odbędzie się w czwartek, 14 kwietnia o godzinie 15.00. Wszyscy chętni proszeni są o zabranie stroju sportowego.

Ponadto dyrekcja Zespołu Szkół im.ks.prof. J.Tischnera w Ligocie informuje, że do 20 kwietnia potrwają zapisy uczniów do I klasy gimnazjum zamieszkałych w obwodzie szkoły. Od 6 maja do 10 czerwca będzie można zapisywać uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły.

Natomiast od 6 maja do 20 maja będzie można zapisywać uczniów do klasy I sportowej mieszkających poza obwodem szkoły. Klasa sportowa o profilu tenis stołowy i lekkoatletyka. Szczegóły rekrutacji określają odpowiednio regulamin rekrutacji do Publicznego Gimnazjum w Ligocie, który, wraz z konieczną dokumentacją, znajdują się na stronie szkoły w zakładce "Rekrutacja" oraz w sekretariacie szkoły.

Lekcja otwarta w klasie sportowej

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.