czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2016
  • 13 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 7427

W poniedziałek na targowisku ponownie rozdawano jabłka

W poniedziałek (11 kwietnia) w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się druga akcja rozdawania jabłek w ramach programu "Embargo".

Reklama

Ciężarówka na miejskim targowisku pojawiła się przed południem. Mieszkańcy mogli zabrać skrzynki z 20 kg owoców lub pobrać mniejsze ilości.

Koordynację tego przedsięwzięcia prowadził Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach, który serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc podczas wydawania jabłek na targowisku miejskim w dniach 4 i 11 kwietnia.

- W sposób szczególny dziękujemy: firmie FHU Rafał Wrzoł z Zabrzega, Przedsiębiorstwu Komunikacji Miejskiej Spółka z o.o. Czechowicach-Dziedzicach, Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach, Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Członkom Zarządu Osiedla "Centrum" w Czechowicach-Dziedzicach, firmie Formax Helping Hands Janusz Frączek - czytamy w przesłanym komunikacie.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.