czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 5687

Nagrody Burmistrza dla sportowców i trenerów

W czwartek 14 kwietnia, w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród pieniężnych Burmistrza Czechowic-Dziedzic dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.

Nagrody Burmistrza dla sportowców i trenerów - 14.04.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Nagrody burmistrza otrzymali również trenerzy szkolący naszych zawodników, osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie.

Nagrody reprezentującym Gminę Czechowice-Dziedzice sportowcom oraz trenerom i działaczom wręczali: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny.

Gratulując sportowcom i trenerom sukcesów, Burmistrz Marian Błachut zachęcał wszystkich nagrodzonych do dalszej wytężonej pracy oraz wytrwałości. Słowa uznania i gratulacji ze strony gospodarza Gminy Czechowice-Dziedzice, popłynęły również w kierunku rodziców sportowców oraz poświęcających im swój czas trenerów i działaczy.

Nagrody:

Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
Dyscyplina - kajakarstwo

Trenerzy: Magdalena Żaczek, Krzysztof Dudek, Jakub Cebula - za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.

Zawodnicy:
  • Mateusz Borgieł - Mistrzostwa Świata w Maratonie - III, Mistrzostwa Polski w Maratonie - II,III, Długodystansowe Mistrzostwa Polski - I, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - II,III,
  • Dawid Byrdek - Mistrzostwa Polski w Zjeździe - II,III, Mistrzostwa Polski w Maratonie -I, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - I,
  • Jakub Gola - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - II,II,
  • Piotr Morawski - Mistrzostwa Polski w Zjeździe - I,III, Mistrzostwa Polski w Maratonie - II, Długodystansowe Mistrzostwa Polski III,
  • Katarzyna Borgieł - Mistrzostwa Polski w Zjeździe - III,III,
  • Izabella Borgieł - Mistrzostwa Polski w Zjeździe - II,III,
  • Dominik Starowicz - Mistrzostwa Polski w Zjeździe - III,
  • Szymon Janusz - Mistrzostwa Polski w Maratonie - III,


Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "LUKS" Zabrzeg
Dyscyplina - lekkoatletyka

Trenerzy: Wioleta Homa , Jan Kobędza, Miłosz Jarczok - za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe,

Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących "KAROLINKA"
Dyscyplina - bowling osób niewidomych i słabowidzących

Zawodnik Barbara Szypuła - Drużynowe Mistrzostwa Polski - II,II, Indywidualne Mistrzostwa Polski - III.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.