Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lutego 2006
  • wyświetleń: 4374

Walentynkowe życzenia

Walentynkowe życzenia


"...słychać muzykę wiatru, która płynie wśród pól, łąkami, odbija się od drzew i wraca jak echo, aby wtopić się w rozległe przestrzenie. W dali ciche senne chaty rozrzucone wśród pachnących pól uprawnych. Pachnie miodem lipowym; Listki mruczały coś do siebie - pamiętasz?, lekki powiew wiatru jakby przenosił ich głosy dalej... czułem jak się unoszę, jak myśli mnie oplatają... i wtedy zobaczyłem Cię Rusałko:)... chcę byś była jak bluszcz, który ramię drzewa porasta pieszczotą ciasną, byś otoczyła me ręce i szyję i usta i chcę byś była moja tak bardzo jakbyś nie miała własnego ciała…wróć tęsknię za Tobą..."
Duszek Leśny

"Uwielbiam Cię skarbie,jesteś moją słodyczą, ciepłem, radością, wszystkim czego mógłbym tylko zapragnąć. Kocham Cię Agatko."
Jacek

"Kochanie, czy wiesz, że Św.Walenty wcale nie jest patronem zakochanych, lecz ludzi chorych umysłowo? Ale ślę dla ciebie te życzenia w dniu jego Święta, ponieważ kocham Cię jak wariat."
_Zozolka


www.czecho.pl/menu_boczne/love.php class=dodaj>[Zobacz życzenia walentynkowe]

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.