czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 4300

Indeksy na studia dla uczniów Zespołu Szkół "Silesia"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

W czwartek, 14 kwietnia w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu przeprowadzony został finał VI Olimpiady Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę", w którym swój udział zapewniła sobie w eliminacjach ogólnokrajowych reprezentacja Zespołu Szkół "Silesia".

Reklama

Finał VI Olimpiady Wiedzy Górniczej „O Złotą Lampkę” - 14.04.2016 · fot. ZS Silesia


Drużyna w składzie Rafał Danel i Grzegorz Krzempek zajęła szóste miejsce przy bardzo wysokim wyrównanym poziomie wszystkich reprezentacji uczestniczących w finale. Uczniowie uzyskali tytuły finalistów, które zwalniają ich z etapu pisemnego egzaminu zawodowego, w zawodzie technik górnictwa podziemnego, w kwalifikacjach M.11 i M.39 oraz gwarantują indeks na studia na Politechnice Śląskiej bez procedur kwalifikacyjnych. Opiekunem reprezentacji była Małgorzata Banaś.

Organizatorem olimpiady jest Wydział Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach, a współorganizatorem Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu. Podstawą prawną dla organizacji i przeprowadzenia Olimpiady Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę" jest rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 29 stycznia 2002r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad i zmieniające je rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 września 2014r (Dz.U 2014, poz. 1290).

Błażej Banaś

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj