czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 lutego 2006
  • wyświetleń: 1204

NIE-BO w Bugsy

NIE-BO w Bugsy


Luty w Bugsy obfitował w koncerty, kolejny odbędzie się 24 lutego, kiedy to zagra NIE-BO Jean & Robert Lubera. Koncert rozpoczyna się o godz. 20.00. Wstęp kosztuje 15 zł.

Zespół złożony jest z muzyków współpracujących z wykonawcami takimi jak Robert Gawliński, Grzegorz Turnau, Tadeusz Nalepa, Artur Gadowski, Lombard, Brathanki czy Róże Europy…

Pod szyldem NIE-BO tworzy własną muzykę. Przykładem mogą być dwa spektakle muzyczne, zrealizowane w krakowskim Teatrze Ludowym - „Błysk rekina” (obejrzało go 30 tysięcy widzów).

Zespół nagrał muzykę do filmu „Krugerandy”, z Maćkiem Stuhrem w roli głównej.
Regularnie koncertuje w kraju i za granicą. W programie koncertu oprócz utworów własnych, znajdują się piosenki światowej sławy artystów takich jak: Santana, The Beatles, Clapton, Hendriks...

Zespół tworzy Robert Lubera (git.voc.) producent, kompozytor,autor tekstów, Jean Lubera (voc.) Laureatka wielu konkursów,stypendystka Miasta Krakowa, Sławomir Berny (inst..perc.) absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, Błażej Chochorowski (git.bas.) Wyższa Szkoła Muzyczna, wydział rozrywkowy w Katowicach Filip Woźniak (perc.) absolwent Wyższej Szkoły Muzycznej, wydział rozrywkowy w Katowicach oraz Liam Mc Murray (git., voc.) Irlandczyk.

A.O. / czecho.pl

----------------------------

Bugsy's Jazz Club
Pszczyna, ul. Władysława Łokietka 2
www.bugsy.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.bugsy.pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.