czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2016
  • 1 maja 2016
  • wyświetleń: 5312

WakePark otwiera sezon - skimboard, dmuchańce, beach party

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wakepark" podaj

Za nami:

Weekend majowy przed nami, a więc także i impreza z okazji oficjalnego otwarcia sezonu 2016. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, a wśród nich są szkolenia, dmuchańce, zabawy na skimboardzie i wiele innych!

Reklama

Otwarcie sezonu w goczałkowickim WakeParku · fot. WakePark


W sobotę, 30 kwietnia od godziny 9.00 do 12.00 ruszy cykl szkoleń "Od 0 do Wakeboardera". Zajęcia organizowane będą regularnie co sobotę, o czym organizatorzy będą informować na swojej stronie internetowej oraz na profilu na Facebook'u. Ilość miejsc na kursach jest ograniczona, tak, aby każdy mógł maksymalnie wykorzystać czas spędzony w Wake Parku. Po szkoleniu wszyscy chętni będą mogli pływać aż do zmroku.

CRW WakePark


- W niedzielę, 1 maja ruszamy nasze karuzele od godziny 9.00 i kręcimy za darmo do wieczora! Od godziny 13.00 pływanie i dobrą zabawę uprzyjemniać nam będą muzycznie DJ Dred oraz Mr. G! Odwiedzi nas także Grupa GOPR wraz z dmuchaną ścianką wspinaczkową, na której będą mogli spróbować swoich sił i Ci duzi, i Ci mali - zachęcają organizatorzy.

Chętnym udostępniony zostanie również profesjonalny tor skimboardowy, a instruktor zademonstruje swoje umiejętności oraz posłuży radą, jak zacząć zabawę ze skim'em. Całość imprezy dopełni Beach Party, zimne drinki oraz pyszne jedzenie z Beach Baru!

- Czekamy na Was niecierpliwie i mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce - mówią organizatorzy.

CRW WakePark


CRW WakePark

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Uzdrowiskowa 88

tel. 784784441BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wakepark

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wakepark" podaj