czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2559

Nowe biuro poselskie Mirosławy Nykiel już otwarte

21 kwietnia posłanka Mirosława Nykiel oficjalnie zainaugurowała działalność czechowickiego biura poselskiego w nowej lokalizacji, przy ulicy Legionów 83 (biurowiec obok CH Stara Kablownia).

Reklama

biuro poselskie mirosławy nykiel
Nowe biuro poselskie Mirosławy Nykiel już otwarte · fot. materiały prasowe


- Zdecydowałam się na przeniesie biura bliżej centrum miasta, gdzie tętni życie, gdzie rodzą się nowe pomysły. W moim biurze chcę wspierać wszelkie obywatelskie inicjatywy. Zadaniem posłów jest wychodzenie naprzeciwko oczekiwaniom wyborców. Musimy dołożyć wszelkich starań, by ułatwić im kontakt z nami. Do otwarcia - przed laty - biura w Czechowicach-Dziedzicach zainspirowało mnie spotkanie z pewną kobietą, która odwiedziła moje bielskie biuro…Po dłuższej rozmowie nie miałam wątpliwości, że musi powstać kolejne biuro, że muszę być bliżej wyborców - mówiła Mirosława Nykiel.

Posłanka wyraziła nadzieję, że jej biuro stanie się inspiracją do powołania oraz aktywnej działalności klubu obywatelskiego. Dla Mirosławy Nykiel szczególnie ważne jest zacieśnienie współpracy z władzami samorządowymi. Podczas czwartkowego spotkania parokrotnie podkreśliła, iż jest pod niesłabnącym wrażeniem rozwoju Czechowic-Dziedzic i zmian jakie zachodzą w mieście.

Biuro Poselskie Mirosławy Nykiel
ul. Legionów 83, tel: 723 876 862,
dyżury: wtorek 8-12, czwartek 8-12,
dyżur poselski - każdy trzeci poniedziałek miesiąca 10-12.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.