czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3296

Certyfkat Wiarygodna Szkoła dla Technikum z ZS "Silesia"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Technikum nr 2 z Zespołu Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach otrzymało ogólnopolskie Wyróżnienie Wiarygodna Szkoła. Tym samym placówka dołączyła do Rankingu najlepszych szkół w całej Polsce.

Reklama

Z początkiem roku 2016 została uruchomiona nowa edycja Programu Wiarygodna Szkoła, dedykowana liceom ogólnokształcącym oraz technikom. Odbyła się także rekrutacja dla szkół z województwa śląskiego i powiatu bielskiego, gdzie wyróżnione zostało Technikum nr 2, działające w Zespole Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach.

- Wyróżnienie to szkoła otrzymała ze względu na osiągnięcie wysokich standardów edukacyjnych, ciekawą bazę oraz zapewnianie młodzieży bezpieczeństwa w szkole - czytamy w uzasadnieniu.

Certyfkat Wiarygodna Szkoła dla Technikum


Program Wiarygodna Szkoła ma na celu wyróżnić najlepsze szkoły w całej Polsce, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom. Program Wiarygodna Szkoła już po raz kolejny ma być drogowskazem dla rodziców i uczniów podczas wyboru szkoły.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj