czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2016
  • 19 maja 2016
  • wyświetleń: 5879

Alternatywne Targi Ślubne w Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "K6 - Kotulińskiego 6" podaj

W niedzielę, 8 maja w Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6 odbyły się 1. Alternatywne Targi Ślubne. K6 jako nietypowe miejsce spotkań i wydarzeń promuje świeże, naturalne podejście do organizacji ślubu, wytycza nowe trendy i inspiruje.

Alternatywne Targi Ślubne w K6 - 8.05.2016 · fot. Dorota Proske


Podczas niedzielnych targów było można dowiedzieć się jak zaaranżować ślub właśnie w takim miejscu, ale też nauczyć się pleść wianki, wydrukować zaproszenia ślubne na zabytkowej drukarskiej prasie. Organizatorzy "Slow Wedding Day by K6" zaprosili do udziału w wydarzeniu 40 młodych, kreatywnych firm związanych z branżą ślubną, które jako pierwsze na polskim rynku promują naturalną stylistykę ślubną bez kiczu, przesłodzonych stylizacji i ślubnej sztampy.

Były więc wyjątkowe sukienki od niszowych projektantów, ręcznie robione, personalizowane dodatki, autorska biżuteria, oryginalne papeterie, kwiaty, zdrowe słodycze i kreatywni fotograficy - wszystko utrzymane w stylistyce jak najbliżej natury. Można też było zobaczyć jak zaaranżować ceremonię ślubu w plenerze pod baldachimem z gałęzi, na miejscu w K6.

Zainteresowanie targami okazało się bardzo duże - dotarło sporo osób z całego Śląska interesujących się "ślubną alternatywą". Słoneczna pogoda, loftowa atmosfera dawnej gorzelni, piękne stoiska i mnóstwo pozytywnych ludzi tworzyły wyjątkową atmosferę tego dnia w K6. Kolejna edycja - jesienią.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

K6 - Kotulińskiego 6

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "K6 - Kotulińskiego 6" podaj