czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3650

Stąd się bierze przyjemność!

Artykuł sponsorowany:

Przygotuj się na wiosnę i aktywnie korzystaj z pięknej pogody, bądź "fit" i używaj sportowych gadżetów! Odwiedź najbliższy sklep Media Markt w Bielsku-Białej i przekonaj się jak nowoczesne technologie mogą uprzyjemnić wolny czas spędzony w plenerze.

Media Markt Bielsko-Biała - Sarni Stok
Zobacz jak działa kamera GoPro Hero w Media Markt Bielsko-Biała


Media Markt to nie tylko olbrzymi wybór elektroniki dla domu, między innymi: telewizorów, komputerów czy sprzętu AGD, to także wysokiej jakości sprzęt rekreacyjny i sportowy, który doskonale sprawdzi się w czasie wiosennych i letnich wycieczek rowerowych, małych i większych podróży oraz dalekich wakacyjnych eskapad.

Media Markt Bielsko-Biała - Sarni Stok
Drony i akcesoria w Media Markt Bielsko-Biała


W ofercie sklepu znajdziemy niezbędne przy takich wyprawach: aparaty fotograficzne, kamery (w tym niezawodne GoPro Hero), a także drony, które pozwolą wykonać zdjęcia i nakręcić filmy z wyjątkowej perspektywy, z lotu ptaka.

Media Markt Bielsko-Biała - Sarni Stok
Smartwatche w Media Markt Bielsko-Biała


Najaktywniejszych ucieszy także szeroka gama dostępnych smartwatchy, czyli multimedialnych zegarków, które w wielu aspektach zastąpią nam telefon, co jest szczególnie wygodne podczas uprawiania sportów, na przykład biegania. Jeżeli jesteśmy jednak przekonani do nowoczesnych lub klasycznych telefonów, to w sklepie Media Markt na pewno też znajdziemy coś dla siebie.

Media Markt Bielsko-Biała - Sarni Stok
Tablety w Media Markt Bielsko-Biała


Polecamy także tablety, głośniki bezprzewodowe i słuchawki, które umożliwią nam słuchanie ulubionej muzyki i oglądanie filmów także w plenerze. W Media Markt kupimy też zawsze przydatne "power banki", dzięki którym nasze urządzenia elektroniczne nie rozładują się w najmniej odpowiednim momencie.

Media Markt Bielsko-Biała - Sarni Stok
Deskorolka Skymaster w Media Markt Bielsko-Biała


Tegorocznym hitem jest elektroniczna deskorolka Skymaster. Dzięki prostej obsłudze zapewnia ona mnóstwo dobrej zabawy i jest doskonałym środkiem lokomocji - możemy z nią pokonać nawet odległość do 15 km, a korzystać z tego futurystycznego urządzenia mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Oferta dla osób aktywnych jest tutaj naprawdę imponująca. To prawdopodobnie jedyne takie miejsce w Bielsku-Białej i okolicy, gdzie możemy przetestować, dotknąć i zobaczyć jak działają wszystkie te gadżety, które sprawiają, że uprawianie sportu daje jeszcze więcej radości i satysfakcji. Wybór jest ogromny, produkty przystosowane do każdej kieszeni i co bardzo ważne, na miejscu możemy zobaczyć jak to wszystko działa i czy na pewno spełni nasze potrzeby i oczekiwania.

Wystarczy odwiedzić sklep Media Markt znajdujący się w Bielsku-Białej przy ul. Sarni Stok 2 lub wejść na stronę www.mediamarkt.pl, by dokonać zakupów przez internet. Stąd się bierze przyjemność!

Media Markt


Media Markt


Media Markt Bielsko-Biała


ul. Sarni Stok 2
Bielsko-Biała
www.mediamarkt.pl/