czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2818

Dwóch mężczyzn zaczepiało ludzi przy dworcu. Interweniowała straż

Dwóch mężczyzn na czechowickim dworcu kolejowym zachowywało się wulgarnie i zaczepiało ludzi. Na miejscu interweniowali strażnicy miejscy.

Reklama

Do zdarzenia doszło dziś w nocy. Około godziny 1.15 na dworzec został wezwany patrol straży miejskiej. W zgłoszeniu poinformowano o dwóch mężczyznach, którzy zakłócali spokój i porządek publiczny poprzez wykrzykiwanie słów nieprzyzwoitych oraz zaczepianie ludzi.

Podczas interwencji jeden z mężczyzn został pouczony i nakazano mu odejść do miejsca zamieszkania, co w obecności patrolu uczynił. Drugi w trakcie legitymowania podał nieprawdziwe dane osobowe jak również zaczął używać słów nieprzyzwoitych. Zastosowano postępowanie mandatowe, lecz mężczyzna nie stosował się do wydawanych poleceń i był agresywny, wobec czego użyto wobec niego środków przymusu bezpośredniego. Następnie zaczął on znieważać funkcjonariuszy w związku z czym został on poinformowany o złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa w Komisariacie Policji w Czechowicach-Dziedzicach.

Mężczyzna został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej.

aka / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.