czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2016
  • 2 maja 2016
  • wyświetleń: 3237

Program 500+: w Czechowicach-Dziedzicach złożono 2300 wniosków

Realizacja programu Rodzina 500+ w Czechowicach-Dziedzicach przebiega wyjątkowo sprawnie. Do zajmującego się obsługą programu Wydziału Świadczeń Społecznych Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach wpłynęło już około 2.300 wniosków, czyli znakomita większość spodziewanych.

Reklama

Dzięki temu, że w pierwszym miesiącu obowiązywania programu, zatrudniający dodatkowe dwie osoby Wydział Świadczeń Społecznych pracował każdego dnia do godziny 17.30, do końca kwietnia wydano około 1.800 decyzji o przyznaniu świadczenia.

Pierwsze świadczenia na konta beneficjentów programu Rodzina 500+ w Czechowicach-Dziedzicach wpłynęły na konta już 22 kwietnia. 22 maja na konta świadczeniobiorców wpłynie druga transza świadczeń, w kwocie około 2,5 miliona złotych.

Od 2 maja wnioski o przyznanie świadczenia nadal przyjmowane będą w specjalnie przygotowanej do obsługi programu sali nr 003, w przyziemiu budynku Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, jednak już tylko w normalnych godzinach pracy Urzędu. Przypominamy, że również tylko do piątku 29 kwietnia funkcjonuje zamiejscowy punkt przyjmowania wniosków w Ligocie Miliardowicach.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.