czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 7 maja 2016
  • wyświetleń: 1836

Jarmark Budowlany - rabaty, pokazy, poczęstunek

Artykuł sponsorowany:

Planujesz budowę, remont, a może urządzasz mieszkanie? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy Jarmark Budowlany, gdzie w jednym miejscu prezentowana będzie szeroka gama materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych oraz elektrycznych. Na ten dzień przewidziane są liczne rabaty i promocje u organizatorów. Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Bądź z nami koniecznie w najbliższy piątek.

Akces


Jarmark przybliży Ci ponadto najnowsze technologie stosowane w budownictwie (m.in. inteligentne rozwiązania elektryczne, dachy zielone, dom energooszczędny). Jeśli poszukujesz nowych pomysłów, Jarmark może stać się dla Ciebie inspiracją dla oryginalnych rozwiązań technicznych oraz wykończeń wnętrz Twojego domu.

W tym dniu nastąpi również oficjalne otwarcie w ramach Centrum Budowlanego AKCES sklepu partnerskiego - Stalco. Firma Stalco oferuje szeroką gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Już od piątku wszystkie potrzebne narzędzia znajdziesz w jednym miejscu, dodatkowo w atrakcyjnych, premierowych cenach. Ponadto powierzchnia hurtowni budowlanej Akces została powiększona i uzupełniona o nowy asortyment. Oznacza to dla Ciebie jeszcze większy wybór materiałów budowlanych i narzędzi.

Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące konkretnych rozwiązań stosowanych w budownictwie, w trakcie trwania imprezy będziesz miał świetną okazję, by porozmawiać ze specjalistami z branży, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Obok bogatej oferty wystawienniczej, przygotowaliśmy również liczne atrakcje. Będziesz mieć okazję spróbować swoich sił jako Koparkowy, zasiadając w specjalnym symulatorze szkoleniowym, przetestować drukarkę 3D oraz skaner 3D. Dla relaksu, przy muzyce na żywo, będziesz mógł zasmakować prawdziwej kuchni włoskiej, serwowanej przez naszych gości z Włoch oraz zjeść smaczną polską kiełbaskę z grilla.

Te i wiele innych atrakcji czekają właśnie na Ciebie.

Serdecznie zapraszamy w piątek 13-tego maja na ulicę Zieloną i Młyńską w Czechowicach Dziedzicach, w godzinach 10:00 - 18:00.

Akces


Jarmark Budowlany jest organizowany przez trzy sąsiadujące z sobą firmy : Akces BK (materiały budowlane, narzędzia, technologie dla budownictwa), Cezar (salon łazienek, wykończenie wnętrz) oraz Domus (instalacje elektryczne, domy inteligentne).