Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 maja 2016
  • 30 maja 2016
  • wyświetleń: 6635

Zbiórka wielkich gabarytów z domów jednorodzinnych

Za nami:

9 maja z pierwszych posesji odebrane zostaną odpady wielkogabarytowe. Zbiórka zorganizowana zostanie w dwóch terminach - wiosennym oraz jesiennym. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem.

odpady wielkogabarytowe, wysypisko, śmieci
9 maja z pierwszych posesji odebrane zostaną odpady wielkogabarytowe.


Harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych z domów jednorodzinnych

  • Strefa 1 - 31 maja oraz 29 września
  • Strefa 2a - 31 maja oraz 29 września
  • Strefa 2b - 31 maja oraz 29 września
  • Strefa 3a - 30 czerwca oraz 30 września
  • Strefa 3b - 30 czerwca oraz 30 września
  • Strefa 4a - 24 czerwca oraz 1 października
  • Strefa 4b - 24 czerwca oraz 1 października
  • Strefa 5 - 19 maja oraz 14 października
  • Strefa 6 - 18 maja oraz 4 października
  • Strefa 7a - 22 czerwca oraz 23 września
  • Strefa 7b - 22 czerwca oraz 23 września
  • Strefa 8 - 16 maja oraz 22 września
  • Strefa 9 - 13 maja oraz 21 września
  • Strefa 10a - 30 maja oraz 29 listopada
  • Strefa 10b - 30 maja oraz 29 listopada
  • Strefa 11 - 9 maja oraz 19 września
  • Strefa 12a - 31 maja oraz 30 listopada
  • Strefa 12b - 31 maja oraz 30 listopada
  • Strefa 13 - 17 maja oraz 23 września
  • Strefa 14 - 10 maja oraz 20 września


Właściciele nieruchomości na terenie naszej gminy otrzymali harmonogram odbioru odpadów komunalnych (segregowanych i zmieszanych). Na potrzeby obsługi nowego systemu gospodarowania odpadami gminę podzielono na kilkanaście stref, obsługiwanych przez różne firmy wywozowe:

Strefa 1
  • Czechowice-Dziedzice: Agawy, Brzozowa, Chabrowa, Chłodna, Chmielna, Fiołkowa, Hiacyntów, Jastrzębia, Jaśminowa, Junacka, Kamionka, Komorowicka, Konwalii, Kręta, Krokusów, Krupnicza, Krzywa, Klonowa, Kwiecista, Laurowa, Legionów od nr 190a do nr 241, Lipowska do DK1, Nad Młynówką, Napierskiego, Olszyna, Orchidei, Piękna, Podlarysz, Podwale, Prosta, Przebiśniegów, Robotnicza, Rolna, Różana, Rzeczna, Storczyków, Świerkowicka do DK1, Terenowa, Tulipanów, Wilcza, Włókiennicza, Wrzosowa, Zawiła


Strefa 2a
  • Czechowice-Dziedzice: Bażantów, Bestwińska, Cienista do DK1, Dworcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Krucza, Oliwna, Pawia, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Spółdzielcza, Szafranów, Żurawia, Pasieki


Strefa 2b
  • Czechowice-Dziedzice: Bukowa do DK1, Cicha do DK1, Cichy Kącik, Drozdów, Dzięciołów, Jaskółcza, Kanarków, Kopernika do DK1, Kotulińskiego, Kukułcza, Legionów od nr 136 do nr 188, Nowa, Partyzantów, Pasieki 467,515,1706,1706/2, Pocztowa, Puszczyków, Sikorek, Zamkowa


Strefa 3a
  • Czechowice-Dziedzice: Brzeziny do DK1,Chłopska, Cicha za DK1, Kopernika nr 34a, Kościelna, Lipowa, Mazańcowicka od nr 1 do nr 97, Płaska, Podkępie, Potoczna, Rajska, Sąsiedzka, Smocza, Spokojna, Starowiejska nr 24, Stawowa nr 106, 108, 108A, 108B, 110C, 110D, 110, 112E, 112F, 112, 116, 118, 128


Strefa 3b
  • Czechowice-Dziedzice: Akacjowa, Bukowa za DK1, Cienista za DK1, Ciernista, Do Gajówki, Św. Huberta, Kopernika za DK1, Lipowska za DK1, Mazańcowicka od nr 103, Myśliwska, Podrajska, Pokrewna,Potok, Przełęczna, Starowiejska, Stroma, Szuwary, Świerkowicka za DK1, Wałowa, Wiewiórcza, Zajęcza, Zaplecze, Zbijowska, Żbika,
  • Ligota: Mazańcowicka


Strefa 4a
  • Czechowice-Dziedzice: Dębowa, Falista, Łukasiewicza, Łukowa, Prusa, Puszkina, Szwajcarska Dolina, Ślepa, Wąska, Zabiele


Strefa 4b
  • Czechowice-Dziedzice: Braterska, Bratnia, Dojazdowa, Dożynkowa, Jagiellońska, Klasztorna, Korczaka, Konopnickiej, Krasińskiego, Legionów od Starej Kablowni do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza, Marzanny, Mickiewicza, Moniuszki, Sobieskiego, Sobótki, Szymanowskiego, Stawowa, Targowa, Wiankowa


Strefa 5
  • Czechowice-Dziedzice: Barabasza (numer 37), Barlickiego, Braci Koźbów, Chrobrego, Kolejowa, Kołłątaja, Kościuszki, Krótka, ks. Piotra Skargi, Ligocka, Młyńska, Moniuszki, Niepodległości, Ogrodowa, Parkowa, Reymonta, Sienkiewicza, Studencka, Wesoła, Zacisze, Zielona, Żeromskiego


Strefa 6
  • Ligota: Burzej, Cisowa, Czarnoleska, Czechowicka, Czyżyków, Długa, Jemiołowa, Korfantego, Miliardowicka, Modrzewiowa, Morelowa, Ochodzka, Pasieczna, Piwna, Sikorskiego, Widna, Wierzbowa, Ziołowa


Strefa 7a
  • Bronów: Azaliowa, Błękitna, Bławatków, Czyża, Gajowa, Kamieniecka, Kolorowa, Kopaniny, Kunza, Łanowa, Miodowa, Międzyrzecka, Nadbrzeżna, Olchowa, Pod Polem, Poprzeczna, Pszczelarska, Rudzicka, Siedlacka, Stawowe Pole, Szafirowa, Woźniacka, Zalesie, Zarzeczna, Zbożowa.
  • Ligota: Bielska, Do Kanału, Dworska, Wapienicka, Woleńska, Wolna, Czarnoleska nr 7 i 8


Strefa 7b
  • Bronów: Graniczna.
  • Ligota: Graniczna, Księżycowa, Leszczynowa, Łabędzia, Miła, Młynarska, Nad Potokiem, Bronowska, Nadrzeczna, Na Łuku, Na Wale, Niska, Ks. Olejaka, Orla, Pańska, Podlasek, Podwale, Rolników, Spadzista, Stawiska, Śródrzeczna, Wodospadowa, Wspólna, Wypoczynkowa, Zaciszna, Zabrzeska, Zawiście, Zawodzie, Złocista


Strefa 8
  • Ligota: Cyprysowa, Grabowa, Gwieździsta, Jaworowa, Jesionowa, Korzeniowskiego, Mała, Nowy Świat, Ogrodników, Pod Lasem, Powstańców Śląskich, Przedszkolna, Ptasia, Słowików, Średnia, Zakątek, Zdrowa


Strefa 9
  • Czechowice-Dziedzice: Asnyka, Baduszkowej, Fredry, Hutnicza, Kasprowicza, Makuszyńskiego, Narutowicza, Norwida, Reja, Staszica, Tetmajera, Traugutta


Strefa 10a
  • Czechowice-Dziedzice: Legionów Za Dk1, Wiślana , Renarda Źródlana, Żużlowa, Węglowa, Barbary, Działkowa, Gołebia, Jasna, Liszki, Słoneczna, Równa, Boczna, Topolowa, Tęczowa, Nad Białką, Nad Wisłą


Strefa 10b
  • Czechowice-Dziedzice: Drzymały, Grabowicka, Głowackiego, Jeżynowa, Królowej Jadwigi, Malinowa, Porzeczkowa, Truskawkowa, Poziomkowa, Agrestowa, Dolna, Górnicza, Kaniowska, Karolinki, Rumana, Przejściowa, Sadowa, Wiejska


Strefa 11
  • Czechowice-Dziedzice: Baczyńskiego, Bajeczna, Brzechwy, Cmentarna, Fałata, Gałczyńskiego, Hoża, Kasprzaka, Krzanowskiego, Lenartowicza, Ligonia, Lompy, Łagodna, Malczewskiego, Matejki, Michałowicza, Morcinka, Okrzei, Orkana, Pogodna, Polna, Radosna, Staffa, Szkolna, Witkiewicza, Wybickiego, Wysockiego, Wyspiańskiego, Zachodnia


Strefa 12a
  • Zabrzeg: Korfantego do torów kolejowych, Mostowa, Brzoskwiniowa, Śliwkowa, Gminna, Błachuta, Ks. Wrzoła, Zakole, Majowa, Maciejowicka, Jutrzenki, Struga, Ozaista, Stadionowa, Zimowa, Jesienna, Letnia, Wiosenna, Skowronków, Świerklocz, Owocowa, Sikorskiego, Orzechowa, Wiśniowa, Czereśniowa, Broniewskiego, Al. Św. Elżbiety, Jabłoniowa


Strefa 12b
  • Zabrzeg: Waryńskiego, Leśna, Łężna, Astrów, Nadwiślańska, Wierzbowa, Grabowiec, Ochodzka, Łąkowa, Bratków, Objazdowa, Gilów, Wieczorna, Kłosowa, Południowa, Poranna, Gazdy, Pytla, Spacerowa, Grzybowa, Lisia, Jelenia, Janoszka, Pod Jazem, Ks. Londzina, Oblaska, Do Zapory, Klimesza
  • Czechowice-Dziedzice: Kolista


Strefa 13
  • Czechowice-Dziedzice: Chałupnicza (od Stawowej do DK 1), Chopina, Górna, Kolejowa (numery 1 i 3), Kossaka, Kraszewskiego, Legionów, Marianki, Miarki, Piasta, Pionkowa (od rafinerii do wiaduktu), Pochyła, Polna (posesje odbierane od Kossaka), Słowackiego, Stalmacha, Stawowa, Strażacka, Szkolna (numer 4 B), Wenecka, Wieniawskiego, Wodna (od Stawowej do DK 1)


Strefa 14
  • Ligota: Barwna, Bory, Burzej (posesje 19 C, 23), Czechowicka (numer 64), Iłownicka, Koło, Kwiatowa, Makowa, Nad Jasienicą, Objazdowa, Polowa, Rakowa, Rębisko, Rybacka, Sienna, Sokoły, Tartaczna, Włościańska, Żabia
  • Zabrzeg: Mościska, Winogronowa,
  • Czechowice-Dziedzice: Księża Grobel, Brzeziny (posesje przy Wodnej), Chałupnicza (od DK 1 do Wodnej), Wodna (od DK 1 do końca), Smocza (posesje przy Wodnej)

BM / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.