czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 maja 2016
  • wyświetleń: 4450

Czechowiczanin zdobył nagrodę specjalną CANAL+ za scenariusz

Marcin Gwidoń, mieszkaniec Czechowic-Dziedzic został finalistą Konkursu Scenariuszowego Script Pro i otrzymał nagrodę specjalną w wysokości 15.000 złotych za scenariusz "Król ucieczek".

Reklama

Marcin Gwidoń
Marcin Gwidoń, mieszkaniec Czechowic-Dziedzic został finalistą Konkursu Scenariuszowego Script Pro. · fot. www.facebook.com/KonkursScenariuszowySCRIPTPRO


Czechowiczanin rywalizował z ośmioma innymi finalistami konkursu, jednak to właśnie do niego trafiła nagroda ufundowana przez Canal+. Laureaci wyłonieni zostali 4 maja w Krakowie podczas NETIA Off Camera.

- Mamy nadzieję, że scenariusze - finaliści, jak co roku, po konsultacjach scenariuszowych w Szkole Wajdy, przyczynią się do powstania w najbliższych latach filmów ważnych i pięknych, o których będziemy pamiętać - podsumowała tegoroczną edycję konkursu Script Pro Anna Waśniewska-Gill, przewodnicząca jury.

Laureaci Konkursu Scenariuszowego Script Pro
Laureaci Konkursu Scenariuszowego Script Pro - 4.05.2016 · fot. www.facebook.com/KonkursScenariuszowySCRIPTPRO


Konkurs scenariuszowy Script Pro to najważniejszy konkurs dla scenarzystów na początku kariery; jest organizowany przez Szkołę Wajdy i fundację Off Camera. Partnerem jest Polski Instytut Sztuki Filmowej, a tegorocznym partnerem strategicznym Canal +.

BM / czecho.pl
źródło: Materiały promocyjne organizatora

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.