Wiadomości

  • 17 maja 2016
  • wyświetleń: 8722

Jarmark Budowlany w Czechowicach-Dziedzicach - zdjęcia

Uczniowie czechowickich szkół, nauczyciele zawodu i dyrektorzy placówek oraz pracodawcy spotkali się na Jarmarku Budowalnym, który odbył się w Czechowicach-Dziedzicach w miniony weekend.

Jarmark Budowlany w Czechowicach-Dziedzicach - 05.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Jarmark, będący już drugim tego typu wydarzeniem, został zorganizowany przez trzy firmy: Akces, Cezar i Domus, zaś w gronie partnerów imprezy znalazł się Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach. W oficjlanym otwarciu Jarmarku wziął udział Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Swoją ofertę dla kończących gimnazja uczniów zaprezentowały w ramach Jarmarku czechowickie szkoły ponadgimnazjalne. Z kolei ich uczniowie oraz absolwenci mieli doskonałą okazję, by zapoznać się ofertą, a przede wszystkim potrzebami, czechowickich pracodawców. Choć formuła Jarmarku, zawierającego również elementy pikniku, jest znacznie szersza, ma on poważne szanse stać się zalążkiem targów pracy, organizowanych w przyszłości w naszym mieście.

Na uczestników Jarmarku czekały liczne atrakcje, w tym pokazy sprzętu budowlanego. Adepci sztuki budowlanej mogli również spróbować swoich sił w symulatorze maszyny budowlanej.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.