Wiadomości

  • 18 maja 2016
  • 20 maja 2016
  • wyświetleń: 5685

MRKS dostał propozycję licencji II-ligowej. Klub odmówił

II-ligowy Nadwiślan Góra zaproponował MRKS-owi licencję w swojej klasie rozgrywkowej. Klub z Czechowic-Dziedzic odmówił zespołowi z powiatu pszczyńskiego.

W środę w prasie pojawiły się informacje, że zespół Nadwiślana odda miejsce w drugiej lidze MRKS-owi Czechowice-Dziedzice. Popołudniu zarząd klubu z naszego miasta opublikował komunikat, w którym informuje, że owszem była taka propozycja, ale nie została ona przyjęta.

Oświadczenie zarządu klubuZarząd Miejsko Robotniczego Klubu Sportowego Czechowice-Dziedzice w związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o rzekomej zamianie licencji na sezon rozgrywkowy 2016/2017 pomiędzy naszym klubem a LKS Nadwiślan Góra, oświadcza co następuje:

W miesiącu kwietniu zostaliśmy poproszeni przez działaczy LKS Nadwiślan Góra o spotkanie, na którym przedstawiono nam propozycję zamiany licencji na sezon rozgrywkowy 2016/2017. Na dwóch kolejnych spotkaniach Prezes Nadwiślana Góra Pan Tadeusz Kołodziejczyk przedstawiał obecną sytuację organizacyjną oraz finansową klubu.

Po przeanalizowaniu w/w propozycji Zarząd MRKS Czechowice-Dziedzice podjął decyzję odmowną.

Wyraził natomiast zgodę na zgłoszenie stadionu MOSiR przez LKS Nadwiślan Góra do procesu licencyjnego na sezon następny. Pragniemy nadmienić, że wszelkie formalności, związane z rozgrywaniem meczów drugiej, lub trzeciej ligi na czechowickim obiekcie, muszą zostać przeprowadzone po podpisaniu stosownej umowy z właścicielem stadionu tj. Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Z poważaniem, Zarząd MRKS Czechowice-Dziedzice

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.