czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2016
  • wyświetleń: 4832

Srebrny medal w finałach Mistrzostw Śląska dla siatkarzy PG nr 2

Siatkarze Publicznego Gimnazjum nr 2 osiągnęli ogromny sukces zdobywając srebrny medal w finałach Mistrzostw Śląska.

Reklama

Reprezentacja PG 2
Reprezentacja PG 2: Kuba Kasprzyk, Adrian Samek, Tomasz Makowski, Bartek Bielecki, Kuba Laszczak, Kacper Wożniak, Janek Machalica, Michał Pawłuszkiewicz, Marcel Koziński, Kamil Kurczyk, Mikołaj Budny · fot. Publiczne Gimnazjum nr 2


- Po wygranym meczu z Katowicami wiedzieliśmy, że medal jest nasz - trzeba było tylko powalczyć o kolor. Zabrakło nam do złota niewiele - tylko jednego wygranego meczu. W tym dniu lepsza okazała się Częstochowa - uczniowie z Gimnazjum nr 17, gdzie prowadzone są klasy w ramach programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W pierwszym secie graliśmy na równo prowadząc twardą walkę na siatce, ale już zabrakło nam tego w kolejnej odsłonie. Nasi przeciwnicy zatrzymali nas blokiem i wyprowadzali skuteczne kontry. A nam zabrakło pomysłu i wiary że można odrobić straty - relacjonuje trener siatkarzy.

Reprezentacja PG 2 i Częstochowy
Złoci i srebrni medaliści Mistrzostw Śląska w siatkówce · fot. Publiczne Gimnazjum nr 2


- To nie był nasz dzień a smutek po przegranej był ogromny, ale... kiedy emocje opadną to zaczniemy się cieszyć - wśród wszystkich szkół naszego województwa - jesteśmy na drugim miejscu, jeszcze nigdy nasze gimnazjum i żadne inne w powiecie nie doszło tak daleko - to historyczny sukces. Nasi siatkarze mogą być dumni. Na sukces składa się wiele czynników - przede wszystkich ciężka praca, talent, dyspozycja dnia, warunki fizyczne i szczęście. Gratulacje, a naszym kolegom z Częstochowy życzymy kolejnego medalu - dodaje.

BM / czecho.pl
źródło: Publiczne Gimnazjum nr 2

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.