Wiadomości

  • 19 maja 2016
  • 15 czerwca 2016
  • wyświetleń: 6243

W wakacje Szkółka Borussii ponownie w Goczałkowicach - zapisy

Za nami:

Już po raz drugi w Goczałkowicach zorganizowana zostanie piłkarska szkółka Borussii Dortmund, w barwach której na co dzień występuje Łukasz Piszczek. Treningi będą trwały tydzień. Od 1 do 5 lipca kilkadziesiąt dzieci w wieku 7-13 lat będzie ćwiczyć pod okiem najlepszych szkoleniowców na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W wakacje Szkółka Borussii


Na obiektach, których pierwsze piłkarskie kroki swojej zawodowej kariery stawiał Łukasz Piszczek, przez pięć dni w tygodniu trenerzy BVB Evonik Fußballschule będą prowadzić profesjonalne treningi piłkarskie oparte na koncepcie Centrum Szkolenia Młodzieży Borussi Dortmund.

Każdy z 80 uczestników kursu doświadczy charakteru treningu piłkarskiego i jego filozofii, która to Borussię Dortmund doprowadziła do stania się znaczącą siłą na piłkarskiej mapie Europy. Atrakcje, zabawy, gry pedagogiczno-socjologiczne, quizy związane z głównym "bohaterem" będą również integralną częścią kursu i miały za zadanie ukierunkować uczestników na jego prawidłowy dalszy rozwój. W warsztatach piłkarskich będą mogły wziąć udział także dziewczynki.

Koszt uczestnictwa w szkółce to 799 złotych. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez specjalny formularz: http://formularz.goczalkowicezdroj.pl/

Przypominamy, że w ubiegłym roku w dochodzeniowym obozie piłkarskim zorganizowanym przez Borussię Dortmund, udział wzięło kilkadziesiąt dzieci z powiatu pszczyńskiego i okolic, niektórzy z drugiego końca Polski i zza granicy. Zachęcamy do obejrzenia galerii z zeszłorocznych treningów.

Obóz piłkarski BVB w Goczałkowicach-Zdroju - 13.07.2015 · fot. Paweł Kanik


BM, aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.