czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2006
  • wyświetleń: 1482

Poszukiwani sprawcy włamania

Reklama

2 lutego zatrzymanych zostało czterech czechowiczan w wieku od 24 do 28 lat. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy dotyczącej włamania do hali magazynowej przy ulicy Górniczej skąd skradziono elektronarzędzia o łącznej wartości 1500zł.

Włamanie i kradzież miała miejsce z 28 na 29 stycznia. 2 lutego policjanci z Czechowic - Dziedzic zlokalizowali pojazd, w którym jak się później okazało znajdowały się skradzione narzędzia. Jednemu z zatrzymanych Sylwestrowi K. przedstawiono zarzut umyślnego paserstwa, sprawca przyznał się i zgodził dobrowolnie na poddanie się karze uzgodnionej z Prokuratorem Rejonowym w Pszczynie. A jest nią sześć miesięcy pozbawienia wolności na okres dwóch lat oraz grzywna w wysokości 600 złotych.

Funkcjonariusze w dalszym ciągu poszukuj sprawców, którzy w zeszłą niedzielę włamali się do magazynu przy ulicy Górniczej. Osoby mogące pomóc Policji w ustaleniu personaliów sprawców proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 4, numer telefonu – 338121208 lub 322153235.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.