Wiadomości

  • 25 maja 2016
  • wyświetleń: 4299

Pocztówka z Czechowic-Dziedzic - konkurs dla gimnazjalistów

"Pocztówka z Czechowic-Dziedzic" to tytuł konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych zaproponowanego podczas 1. Forum Samorządów Szkolnych, który w styczniu bieżącego roku obradował pod patronatem Burmistrza. W ramach konkursu gimnazjaliści z terenu gminy mieli przygotować swoje propozycje na pocztówkę.

Pocztówka z Czechowic-Dziedzic - 05.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


17 maja w Gimnazjum Publicznym Nr 1, które było inicjatorem konkursu zebrała się Kapituła w składzie: Wanda Gryboś-Sznel (dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej "Art"), Jan Grygierczyk (artysta, plastyk reprezentujący Miejski Dom Kultury), Jacek Cwetler (prezes Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic), Patrycja Janik i Grzegorz Wąsik (reprezentujący Wydział Promocji Urzędu Miejskiego) oraz uczniowie reprezentujący samorządy uczniowskie: Karolina Biedronka, Sandra Kwiczala, Anna Jarczok, Justyna Wojsa, Radosław Czaja.

Po burzliwych obradach wybrano 4 pocztówki, które zostaną wydane i będą rozpowszechniane podczas Światowych Dni Młodzieży.

Autorami prac są: Wiktora Kowalczyk i Aleksandra Niemczyk z Gimnazjum Publicznego Nr 3, Rafał Łukosz z Zespołu Szkół w Zabrzegu oraz Agnieszka Sobel z Gimnazjum Katolickiego.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.