czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2016
  • 28 maja 2016
  • wyświetleń: 2003

Dzień Dziecka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej - dużo atrakcji

Za nami:

W sobotę 28 maja od godz. 11.00 do 16.00 na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej na młodszych i starszych miłośników kolei czeka moc atrakcji i wrażeń.

Reklama

pesa dart
Pociąg PesaDART · fot. intercity.pl


Tego dnia będzie można zwiedzić wnętrze pociągu PesaDART PKP Intercity, usiąść na fotelu maszynisty, sprawdzić jak wygląda przedział kierownika pociągu, czy zajrzeć do kuchni WARS. Dodatkowo, w specjalnie przygotowanej strefie najmłodsi podróżnicy będą mogli wziąć udział w wielu zabawach o tematyce kolejowej, pomalować buźkę, stworzyć balonowe zwierzątko lub zrobić zdjęcie w fotobudce.

Ponadto, 1 czerwca wszystkie dzieci, które urodziły się w 2000 roku i później, będą mogły pojechać pociągami PKP Intercity za darmo. Wszystko za sprawą specjalnej oferty "Dzień Dziecka z PKP Intercity", która będzie obowiązywać w 2. klasie dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK).

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.