Wiadomości

  • 31 maja 2016
  • 4 czerwca 2016
  • wyświetleń: 16194

Powitanie Piotra i jego komarka, którym dojechał do Maroka - wideo

O Piotrze Poloku i jego wyprawie 40-letnim komarkiem do Maroka pisaliśmy już kilkakrotnie. Podróż zakończyła się sukcesem, a teraz przyszedł czas na uroczyste powitanie Piotra i jego komarka, który "ukąsił" afrykańską ziemię. Zachęcamy do obejrzenia naszego materiału wideo ze spotkania z bohaterem wyprawy.

Zapis relacji na żywoLoading...


O godzinie 10.00 przy Pałacu Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach zgromadzili się motocykliści, a także sympatycy, którzy wiernie kibicowali Piotrowi Polokowi w osiągnięciu celu. Podczas godzinnego spotkania czechowiczanin odpowiadał na pytania słuchaczy, a także mówił o przebiegu wyprawy. Można się było dowiedzieć m.in. jak radził sobie w deszczu, gdzie spał, a także jak uchronił się przed wysokim mandatem.

Powitanie Piotra Poloka i jego komarka - 4.06.2016 · fot. czecho.pl


Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z bohaterem wyprawy, a następnie udali się na przejażdżkę motocyklową ulicami Czechowic.

ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.