czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2148

Lato 2016 z Pszczyńskim Centrum Rekreacji - obozy wakacyjne

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy do wspólnego spędzenia zbliżających się wakacji letnich zarówno dzieci i młodzież, jak i ich rodziców. Podczas każdego organizowanego przez nas wyjazdu młodzież może wybrać dowolną aktywność i realizować ją w wymiarze kilku godzin dziennie.

PCR


Wszystkie nasze wyjazdy zgłoszone są o kuratorium oświaty, co wymaga od nas posiadanie odpowiedniej kadry trenersko-wychowawczej jak i właściwego standardu obiektów.

Nasza firma jest wpisana do rejestru organizatorów wypoczynku w Urzędzie Marszałkowskim.

1. Obóz tenisowo-piłkarsko-taneczno-pływacki z językiem angielskim w Rewalu - pensjonat Tasarz
  • termin 1 turnusu: od 24 czerwiec do 7 lipca,
  • termin 2 turnusu: od 18 lipca do 31 lipca.


Już od kilku lat Rewal to nasza baza nad polskim morzem. Mieszkamy w pensjonacie Tasarz, a do dyspozycji mamy 3 korty i boiska sportowe w pobliskim ośrodku sportu i rekreacji. Każdego dnia na terenie ośrodka odbywają się zajęcia taneczne i językowe, a pływanie na zaprzyjaźnionych z naszą grupą basenach. Do morza mamy około 400 metrów, a do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów. Tenis poprowadzi Pan Grzegorz Grzelak, instruktor 1 klasy, pod jego okiem rozwijał się Tomasz Bałuch - srebrny medalista Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym, zwycięzca turnieju ogólnopolskiego w Częstochowie i Bożena Słowik - srebrna medalistka Mistrzostw Polski dzieci do lat 12, zwyciężczyni turnieju regionalnego w Żywcu.

PCR


2. Obóz tenisowo-żeglarski w Lutrach - pensjonat Romanowskich
  • termin: od 8 lipca do 20 lipca


Niewielką miejscowość na Mazurach odkryliśmy 5 lat temu i od tamtego czasu pensjonat Romanowskich stał się naszą bazą żeglarską. Mamy tam do dyspozycji własną przystań, zakupiliśmy 5 łódek typu optymista, 2 łódki typu kadet i 1 łódkę typu omega. Zajęcia żeglarskie poprowadzi Pani Katarzyna Peroń - kobieta która o żeglowaniu może rozmawiać bez końca, świetny fachowiec w tym co robi. Na terenie ośrodka dwa korty ze sztuczną nawierzchnią. Do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów.

PCR


3. Obóz jeździecko-tenisowo-taneczny z językiem angielskim w Nowej Wsi pod Włocławkiem - pensjonat Michelin
  • termin: od 3 lipca do 16 lipca


Wyjazd na Kujawy, do pensjonatu Michelin, to nowość przygotowana na tegoroczne wakacje. Na terenie ośrodka sala taneczna, dwa korty, kilkadziesiąt koni i wiele przestrzeni do wypoczynku. Zajęcia z jazdy konnej poprowadzą trenerzy z ośrodka jeździeckiego działającego przy pensjonacie, a taniec, współpracująca z nami od 3 lat, Pani Adrianna Łojszczyk - wicemistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich i jej partner - Pan Michał Kulesza.

PCR


Nowość - kursy przygotowawcze do wakacji!Nie martw się jeśli nie potrafisz grac w tenisa ziemnego, pływać lub jeździć konno. Niech nie stresuje Cię brak umiejętności żeglarskich czy tanecznych. Pomożemy Ci jak najlepiej przygotować się do Twoich wakacji na specjalnych kursach przedwakacyjnych. Intensywne kursy w dwa miesiące i korzystne rabaty.

  • Szczegółowych informacji udzielają:

  • Pan Janusz Mirek - 601541066
  • Pan Grzegorz Grzelak - 605304314


Oddzwonimy na każdego sms-a z dopiskiem "LATO 2016 lub KURS PRZEDWAKACYJNY"

Zapraszamy także na stronę www.pcr-pszczyna.pl