czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2016
  • 4 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1796

Noc Bibliotek w czechowickiej książnicy! Atrakcje dla czytelników

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

Zapraszamy do udziału w Nocy Bibliotek 2016 z czechowicką książnicą! Już w najbliższą sobotę, 4 czerwca, od 18.00 do 21.00 wypożyczamy książki, muzykę, filmy i audiobooki.

Reklama

W Centrali przy ul. Niepodległości 32/34 o 18.00 czekać będzie pokaz rycerski z Warownią Pszczyńskich Rycerzy, a o 20.30 czas umili nam Orkiestra Dęta Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie. W razie niepogody koncert nie odbędzie się.

Wypożyczalnia Główna przy Placu Jana Pawła II zabierze nas w świat podróży i do świata piękna. Pani Katarzyna Pałyga wystąpi z prelekcją pt. "Polscy podróżnicy", a Panie Cieślik z Oriflame i Pani Anna Matuk Z "Zaciszku piękna" zdradzą nam tajemnice urody.

W centrali biblioteki przy ul. Niepodległości 32/34 czekać będą atrakcje dla najmłodszych. W Dziale Audiowizualnym, na najmłodszych czekać będą flagi świata, a dla małych i dużych przygotowano quiz podróżniczy. W Czytelni Ogólnej będzie można popróbować swoich sił jako kierowca samochodu lub pilot samolotu! Czeka też pojazd niespodzianka. Oddział Dziecięcy udowodni że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej! Każdy lubi się chować, więc czekać będzie kilka domków, idealnych na kryjówki.

Ponadto we wszystkich agendach prowadzona będzie akcja "Biblioteka - Dzieciom" - zbieramy książki dla dzieci i młodzieży przebywających w szpitalach i innych ośrodkach opiekuńczych! Dla każdego kto się podzieli książkami i grami czeka niespodzianka!"

noc bibliotek

ab / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj